Toekomstbestendig en klimaatadaptief

Projecten

Shell-campus: verduurzaming en renovatie C30
Shell-campus: verduurzaming en renovatie C30
Het C30-gebouw is een Rijksmonument van 25.000m² BVO. Het oorspronkelijke gebouw stamt uit 1916, de uitbreidingen uit 1928 en 1929. Het was oorspronkelijk onderdeel van het hoofdkantoor van Shell, nu is het onderdeel van de Shell Campus Den Haag. Tussen 2018 en 2022 is het gebouw gerenoveerd en verduurzaamd. Een intensief proces met een hoog ambitieniveau. Gedurende het uitvoeringproces heeft ABT als Architect of Record voor Shell gewerkt.

The Natural Pavilion
The Natural Pavilion
Met The Natural Pavilion laat ABT samen met een consortium van bijna twintig Nederlandse bedrijven zien dat het nu al mogelijk is om op industriële schaal volledig circulair, biobased, energieneutraal en in nauwe samenhang met de natuur woningen, scholen en kantoren te bouwen.
Nieuws

09-12-2022
Dijkversterking voor stad Tiel vraagt om innovatieve engineering
Om de stad Tiel beter te beschermen tegen hoog water wordt de dijk tussen het Amsterdam-Rijnkanaal en het Inundatiekanaal (constructief) versterkt.
lees meer

16-06-2022
Hergebruik bestaande gebouwen urgenter dan ooit
In de komende decennia moeten we onze gebouwen zo gaan ontwikkelen dat ze adaptief, losmaakbaar en klimaatpositief zijn. Frank Hofmans licht toe hoe we dit kunnen doen.
lees meer

15-03-2023
Ontwerpteam Barcode-HUB-ABT-Karres en Brands geselecteerd voor vernieuwbouwopgave Paleis van Justitie Den Haag
Door hergebruik van materialen en architectonische en technische innovaties ontstaat een eigentijds gebouwcomplex; gezond, functioneel, ecologisch en maatschappelijk inclusief.
lees meer